O nás

venkovni zaluzie zetta 70

Naše společnost se dlouhodobě zabývá instalací a následným servisem stínící techniky v Praze a okolí, Plzni, Příbrami, Berouně, Slaném, Kladně, Kralupech nad Vltavou, Mělníku, Pardubicích, Hradci Králové, Mladé Boleslavi a Kolíně.

Náš technik k Vám přijede po domluvě bezplatně prokonzultovat Vaše požadavky a bezplatně Vám po zaměření poskytneme předběžný rozpočet k instalaci.

Našim cílem je pokračovat v práci tak, aby i nadále přinášela úspěch jak nám, tak i Vám, našim zákazníkům. Přáli bychom si, aby se naše výrobky staly součástí Vašeho života a pomohly Vám vytvořit příjemný domov.

Naší snahou je poskytovat služby za přijatelné ceny, proto pro větší zákazníky je možnost poskytnutí množstevní slevy.

 

Záruční a pozáruční servis a opravy

Naše společnost zajišťuje pomocí našich techniků opravy a servis stínicí techniky. Nabízíme veškeré opravy stínicí techniky od nás a základní opravy jiné stínící techniky.

Jsme Vám k dispozici po celou záruční dobu a případné reklamace řešíme v co nejkratším možném termínu. Vzhledem k našemu úzkému spojení s výrobou, máme k dispozici veškeré náhradní díly a komponenty, které jsou obvykle k opravě či servisu potřeba.

I po skončení záruční doby jsme Vám samozřejmě k dispozici – snažíme se výrobky opravit hned na místě a pokud to není takto možné, navrhneme Vám jiné řešení, např. odeslání do výroby nebo dodání nového výrobku.

Termíny dodání

Do kdy je naše společnost schopna zajistit Vámi požadovanou instalaci záleží vždy na barevnosti a náročnosti provedení. Obvykle je však instalace prováděna do jednoho až tří týdnů.

5 let záruka

Na všechny produkty z naší široké nabídky poskytujeme 5 let záruku.

5 let zaruka

somfy expert

Kontakt

Tomáš Halenda
Královice 93
Slaný, 274 01

e-mail: tomas@halenda.cz
mobil: 775 258 249

logo facebook